KIM JESTEM

Nazywam się Rafał Haczek. Od ponad 30 lat uczę ludzi angielskiego w sposób, którego wcześniej nie znali. Ponieważ moim zdaniem nie istniała (nie istnieje) skuteczna metoda szybkiej nauki języka, stworzyłem własny system. Jest to system przełomowy, w pełni autorski, oparty na ogromnych zasobach własnych materiałów.

Języka angielskiego zacząłem uczyć się w wieku 12 lat jako samouk. Samodzielnie zgłębiałem każdy najmniejszy detal gramatyki, słownictwa czy fonetyki. Znajomość języka rozwijałem m.in. na studiach językowych, jak również,
co bardzo ważne, w praktyce. Pracowałem w turystyce zagranicznej, podróżowałem po Europie, Afryce i Ameryce, a także świadczyłem usługi jako tłumacz pisemny i konsekutywny.

Już jako nastolatek uczyłem innych języka angielskiego. W tamtych czasach brakowało podręczników i materiałów do nauki, a o Internecie nikt nie słyszał. Skłoniło mnie to do tworzenia własnych materiałów edukacyjnych – wyjaśnień gramatyki (od samych podstaw, aż po słowotwórstwo), ćwiczeń i zadań pisemnych (mam ich wiele tysięcy – z każdym rokiem coraz więcej), oraz zestawów pieczołowicie wyselekcjonowanych słówek tematycznych (mam ich ponad 100 i wciąż powstają kolejne), zwrotów, wyrażeń i najbardziej przydatnych idiomów. Tak zaczął powstawać system, który później nazwałem Best English. Nadal go rozwijam i udoskonalam, korzystając z najnowocześniejszych dostępnych narzędzi.

Choć zawsze pracowałem głównie z klientem indywidualnym (wierzę, że w ten sposób najlepiej i najszybciej można przekazać wiedzę i umiejętności), współpracowałem także z firmami, dla których prowadziłem zajęcia grupowe. Wypuściłem już w świat ponad tysiąc absolwentów, dla których stanie się osobami dwujęzycznymi całkowicie zmieniło ich życie. Na zawsze. Opinie niektórych z nich możesz przeczytać na tej stronie.

Jestem otwarty na ludzi. Moimi klientami są zarówno studenci, jak i m.in. przedsiębiorcy, pracownicy korporacji, lekarze, terapeuci, prawnicy, politycy, ekonomiści, informatycy i programiści, inżynierowie, nauczyciele akademiccy, żołnierze zawodowi, piloci, właściciele agencji reklamowych, twórcy gier komputerowych, vlogerzy i influencerzy, pracownicy sektora turystycznego czy sportowcy (także ekstremalni, między innymi uczestnicy zawodów Red Bull).

Już dziesięć lat temu zrozumiałem, że nauka online jest przyszłością. Fizyczne uczęszczanie na lekcje staje się dziś
tym samym, czym jest kupowanie produktów w sklepach stacjonarnych, nabywanie papierowych gazet w celu sprawdzenia wiadomości, albo spotykanie się ze znajomymi aby przekazać im każdą informację. Dzięki nauce online mogę współpracować z klientem znajdującym się w dowolnym miejscu na świecie. Dlatego obecnie pracuję z uczniami, którzy rezydują nie tylko w całej Polsce, ale także m.in.
w Szwajcarii, Norwegii, Danii, Hiszpanii, Portugalii, czy Chorwacji.

Jestem nie tylko nauczycielem i tłumaczem, ale także aktywnym twórcą. Filmuję i fotografuję, korzystając ze specjalistycznego sprzętu. Wykorzystuję te umiejętności także w pracy edukacyjnej – nagrywam vlogi, które każdy może oglądać na YouTube.

Nie marnuj już więcej czasu – nigdy nie jest na to za późno. Jeszcze dziś dołącz do Best English. Do usłyszenia!

Doświadczenie absolutnie wyjątkowe

1. Już na pierwszych lekcjach dowiesz się mnóstwa rzeczy, których nie wiedziałeś.
2. Zrozumiesz to wszystko, co zawsze wydawało się niezrozumiałe.
3. Zobaczysz jak prosta jest angielska gramatyka i jak można łączyć teorię z praktyką.
4. Nauczysz się wymawiać wyrazy poprawnie i zrozumiesz, jak bardzo ważna to umiejętność.
5. Jeśli masz bariery powstrzymujące Cię przed komunikacją w języku obcym, pokonamy je!

Co zyskasz?

To będzie jedna z najlepszych inwestycji w Twoim życiu. Tyle razy syszałem to od moich klientów…